Szkolenia

Taktyka Małych Oddziałów Piechoty

Czas szkolenia to 3 dni
Szkolenie jest skierowane do osób indywidualnych, grup airsoftowych oraz organizacji proobronnych które chcą zapoznać się z podstawowymi technikami poruszania, patrolowania oraz wyuczeniem odpowiednich drylów bojowych.

Cena od 250zł

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

Czas szkolenia to 1 dzień
Szkolenie kierujemy dla osób indywidualnych, instytucji oraz firm. Szkolenie obejmuje rozpatrzenie najważniejszych aspektów prawnych i etycznych udzielania pierwszej pomocy. Kursanci dowiedzą się jak w bezpieczny i efektywny sposób ustabilizować i zabezpieczyć rannego do czasu przyjazdu służb medycznych. Nauczą się rozpoznawać i reagować na choroby i stany zagrażające zdrowiu lub życiu poszkodowanego, a także radzić sobie z nietypowymi sytuacjami oraz poważnymi urazami.

Cena od 90 zł

Survival leśny

Czas szkolenia to 3 dni
Oferta jest przeznaczona zarówno dla osób które pragną przeżyć przygodę w warunkach survivalowych, jednocześnie pozyskując przydatną wiedzę i umiejętności z dziedziny przetrwania. Podczas kursu będziemy stawiać w równie dużym stopniu na rozwój psychiczny uczestnika oraz kształcenie odpowiednich zachowań, jak i nabywanie wiedzy oraz odpowiednich umiejętności praktycznych.

Cena od 240 zł poziom podstawowy
Cena od 290 zł poziom zaawansowany

Szkolenie Snajperskie

Ze względu obszerność tematyki, kurs będzie rozbity na trzy spotkania szkoleniowe. Łączna długość kursu to około 9 dni
(Zawartość kursu nie obejmuje strzelania dystansowego z broni ostrej)

Dla każdego snajpera najważniejszą bronią jest jego umysł. Uważamy, że aspekt psychologiczny, nastawienie oraz wykształcenie odpowiedniego toku myślenia jest podstawą każdego skutecznego snajpera. Na drugiej pozycji stawiamy umiejętności praktyczne które muszą być opanowane na najwyższym poziomie i używane z największą możliwą starannością. Strzelanie pozostawiamy jako trzeci ostatni całkowicie odrębny aspekt. Możliwe jest wyrobienie doskonałych umiejętności strzelania dystansowego na strzelnicy, jednak pamiętamy o tym, że do oddania strzału wiedzie daleka i kręta droga.

Pierwsza część szkolenia będzie skupiała się wokół samych kursantów. Będziemy pracować nad wytworzeniem u każdego z nich cierpliwości, wytrwałości i determinacji w dążeniu do celu. Każda osoba pozna swoje mocne oraz słabe strony i nauczy się nad nimi pracować. Poruszone zostaną aspekty walki psychologicznej, a uczestnicy kursu nauczą się planowania, ustalanie priorytetów i reagowania na zmiany w sytuacji bojowej. Dodatkowo uczestnicy nauczą się tworzyć stroje maskujące, poznają podstawy kamuflażu i sposoby poruszania się snajpera. Nauczą się zakładać i pracować na SPO, prowadzić obserwację, tworzyć szkice i zdawać meldunki, a także nawigować w terenie.

Druga część kursu skupi się na umiejętnościach praktycznych. Kursanci poddani zostaną ćwiczeniom ze stalkingu oraz przenikania, nauczą się wytyczać trasę podejścia oraz dobierać maskowanie do terenu. Poznają różnice między pojęciami kamuflaż, maskowanie i wtapianie się. Nauczą się planować i prowadzić patrole, zasadzki, a także reagować na kontakt z przeciwnikiem. Poddani zostaną sytuacjom stresowym, nauczą się wycofywać, uciekać, kluczyć oraz prowadzić działania opóźniające i blokujące.

Trzecia część będzie służyła szlifowaniu nabytych umiejętności poprzez ćwiczenia i scenariusze szkoleniowe, dodatkowo pracować będziemy nad zniwelowaniem słabych i wzmocnieniem mocnych stron naszych kursantów.

Cena od 970 zł (1. 300 zł; 2. 350 zł; 3. 320 zł)
Płatność wykonywana jest etapami.

Samoobrona Dla Kobiet

Czas szkolenia to 2 dni
Szkolenie skierowane jest specjalnie dla pań które pragną nauczyć się radzić w nawet w tych najtrudniejszych sytuacjach. Zawiera ono rozwiniętą psychologię walki, uczy używania asertywności oraz tego jak nie stać się ofiarą napaści. Kurs uczy także podstawowych technik obrony i ataku, a także korzystania z środków obrony takich jak paralizator i ręczne miotacze substancji obezwładniających.

Cena od 80 zł
Szkolenie może zostać rozłożone na pomniejsze spotkania w mniejszym wymiarze godzinowym.

Techniki Interwencyjne I Kajdankowanie

Czas szkolenia to 2 dni
Szkolenie jest przeznaczone dla osób których praca wymaga umiejętności ochrony dóbr oraz mienia. Uczestnik kursu nabędzie podstawową wiedzę z zakresu prawnego użycia środków przymusu bezpośredniego, a także nabędzie umiejętności obrony przed napastnikiem oraz użycia tonfy, paralizatora i ręcznego miotacza gazu obezwładniającego.

Cena od 300 zł

Techniki Linowe do Pracy na Wysokościach

Czas szkolenia to 1 dzień
Kurs przeznaczony jest dla osób których praca wiąże się z przebywaniem na wysokości grożącej upadkiem. Osoby odbywające kurs nauczą się korzystać z SOI (Sprzętu ochrony indywidualnej) oraz przygotowywać bezpieczne stanowisko pracy. Dodatkowo zostaną zapoznani z sytuacjami kryzysowymi oraz podstawą autoratownictwa.

Cena od 200 zł

Podstawowe Techniki Linowe w Animacji Różnych Grup Wiekowych

Czas szkolenia to 2 dni
Szkolenie to jest do osób które pragną nauczyć się wykorzystywać sprzęt wspinaczkowy podczas organizacji różnego rodzaju gier i zabaw ruchowych. Osoby biorące udział w szkoleniu nauczą się wiązać węzły, wykonywać asekurację, przygotowywać zabawy z wykorzystaniem sprzętu alpinistycznego, a także dowiedzą się, jak radzić sobie w sytuacjach awaryjnych.

Cena od 260 zł

napisz do nas

społeczność

kontakt

FT SKAUT
A.S.G. Świecie
ul. Chopina 3
86-100 Świecie
Tel: 507 070 919 (biuro)
E-mail: asgswiecie@ftskaut.pl

© 2017 ASGSWIECIE.PL. ALL RIGHTS RESERVED.